Blog

Avukat Web Sitesi Örnekleri

Avukat Web Tasarım Örnekleri

1- Avukat web sitesi tasarımı oldukça sade, yalın tasarlanmalı, avukatlık meslek kurallarına uygun olmalı ve reklam içermemelidir.

2- av.tr Uzantılı alan adı kullanma zorunluluğu kaldırılmıştır. Bu sebeple .com uzantılı domain tercih edebilirsiniz.

3- Müvekkillerinizin sizi tanıması için logonuz avukat web sitesi tasarımınızda kullanılmalıdır. Marka tanıma, potansiyel müşterilerin, yayınlarınızı hemen çevrimiçi ve çevrimdışı olarak hemen tanıyabilmelerini sağlar.

4- Siteniz arama motorları için optimize edilmeli, böylece organik trafiğin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

5- Güven ve güvenilirlik oluşturmanıza yardımcı olmak için geçmiş müşterilerin referanslarını kullanın. Web sitesi ziyaretçileri, başarılı bir şekilde liderliğinizi yaptığınız ve onlarınkiyle benzer vakalar kazandığını gördüklerinde, bir danışma programı hazırlama eğiliminde olacaklardır.

AVUKATLAR İÇİN WEB SİTESİ TASARIMI

İleri görüşlü müşterilerimiz, yalnızca görsel olarak çekici bir web sitesine sahip olmanın değil, aynı zamanda arama motoru sonuç sayfalarının en üstünde yer almaları gerektiğinin bilincindedir.
Hiçbir güçlük ve hiçbir risk yok. Mobil uyumlu profesyonel avukat web sitesi için bize ulaşın bugün işiniz için web dünyasına profesyonel bir adım atın!  Bizi Arayın: 0850 885 00 45

Ayrıntılı Bilgi: Avukat Web Sitesi Örneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir